Kılıçdaroğlu ve 247 Belediye Başkanı Van'a geliyor
Haber
04 Mayıs 2022 - Çarşamba 09:03
 
Kılıçdaroğlu ve 247 Belediye Başkanı Van'a geliyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 11’i büyükşehir 10’u il olmak üzere toplam 247 belediye başkanı, 27-28-29 Mayıs tarihlerinde Van'a çıkarma yapacak.
SİYASET Haberi
Kılıçdaroğlu ve 247 Belediye Başkanı Van'a geliyor

Daha önce Gaziantep ve Kayseri'de belediye başkanları çalıştayı gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bu kez Van'da 247 belediye başkanı ile bir araya gelecek.

 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bizzat talimat verdiği Van programı 3 gün sürecek. Van'da düzenlenecek olan programa 11’i büyükşehir 10’u il olmak üzere toplam 247 belediye başkanının katılacağı program Van için önem arz ediyor.

 

CHP Van İl Başkanı Av. Seracettin Bedirhanoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden Van'daki programın tarihinin netleştiğini paylaştı. Bedirhanoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

 

"Tüm belediye başkanlarımız Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Van'da toplanıyor. 27-28-29 Mayıs'ta başkanlarımızı Van'da ağırlayacağız. Bu program partimizin Van'ı ne kadar önemsediğini gösteriyor. Türkiye'nin gözü kulağı Van'da olacak."

Kaynak: (GVAN) - Güncel Van Editör: Editör
Yorumlar
Haber Yazılımı