Vanspor'da uçaklar arka arkaya indi
Haber
12 Ocak 2022 - Çarşamba 20:24
 
Vanspor'da uçaklar arka arkaya indi
Vanspor FK'dan arka arkaya 3 transfer. İşte yapılan yeni transferler...
SPOR Haberi
Vanspor'da uçaklar arka arkaya indi

 GÜNCEL VAN  - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Vanspor Futbol Kulübü, devre arası transfer çalışmaları kapsamında 3 yeni transfer gerçekleştirdi.

 

Yeni yıla saatler kala eski futbolcularından Barış Sağır'ı transfer ettiğini açıklayan Vanspor, bugün akşam saatlerinde de 3 transfer duyurdu. Resmi Twitter hesabından önce uçak paylaşımı yaparak merak uyandıran kulüp ardından transferrleri tek tek duyurdu.

 

İşte Kulüpten yeni transferler ile ilgili yapılan paylaşımlar;

 

 *  Kulübümüz, devre arası transfer çalışmaları kapsamında Süper Lig takımlarından Yeni Malatya Spor’un oyuncusu Taha Gür ile 2. devre için kiralık sözleşme imzaladı. İmza töreni Asbaşkanımız Akın Dinçer ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Avseren’in katılımıyla gerçekleşti.

 

 

 *  Kulübümüz, devre arası transfer çalışmaları kapsamında 1.Lig takımlarından Kocaeli Spor’un oyuncusu İsa Nalbant ile 2. devre için kiralık sözleşme imzaladı. İmza töreni Asbaşkanımız Akın Dinçer ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Avseren’in katılımıyla gerçekleşti.

 

 

 *  Kulübümüz, devre arası transfer çalışmaları kapsamında son olarak Kırklareli Spor’da oynayan Uğur Adem Gezer ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreni Asbaşkanımız Akın Dinçer ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Avseren’in katılımıyla gerçekleşti.

 

Kaynak: (GVAN) - Güncel Van Editör: Editör
Yorumlar
Haber Yazılımı