Aydın, bugün gerçekleştirdiği ziyaretlerde Ağzıkara, Yukarı Güneyce, Ilıkaynak ve Aşağı Gölalan mahallelerini ziyaret ederek, burada mahalle halkıyla samimi bir ortamda bir araya geldi ve kırsal mahallelere yönelik başlatılan yol yapım çalışmalarını yerinde denetledi.

Yapılan çalışmaların yanı sıra kırsal mahalle okullarını da ziyaret eden Aydın, burada eğitim gören öğrencilerle de bir araya gelerek, yakından ilgilendi ve okul müdürü ve öğretmenlerden yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunan Aydın, mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları da değerlendirdi. Vatandaşların taleplerini dikkate alan Aydın, ilgili kurumlarla koordinasyon içerisinde hareket ederek sorunların çözülmesi için çalışma yapacaklarını söyledi.

Mahalle ziyaretleri sırasında halkla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın şunları söyledi:

Hemşehrilerimizin bizlere ilettiği sorunları çözmek ve onların yaşam kalitesini artırmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarını belirleyip, çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Aydın, yapılan ziyaretleri,  kırsal mahallelerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bölgedeki yaşam standartlarının yükseltilmesi açısından büyük önem taşıdığını ifade etti. Kırsal mahalle sakinleri ise Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Aydın’ın yakın ilgi göstermesinden son derece memnun olduklarını dile getirdiler.

Ziyaretler sırasında mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet eden Aydın, vatandaşların görüş ve önerilerini alarak bölgedeki çalışmaların da kararlarına yön vermeye çalıştıklarını ifade ederek halkın beklentilerine kulak veren bir anlayışla yıl boyunca çalışmalarına devam edeceklerini ve yıl sonunda toplamda 100 bin metrekare parke kilit taşı uygulama projesini nihayete erdireceklerini söyledi.

İhsan Emre Aydın'ın kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında sözlerini şöyle tamamladı:

Vatandaşlarla doğrudan temas kurarak onların sorunlarını daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Bundan sonra da devam edecek kırsal mahalle çalışmalarında hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğim.

Editör: Velat Altınal