1 hafta önce Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kira gelirlerine ilişkin beyan döneminin sona ermesinin ardından yapılan çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulundu.

1 hafta önce Gündem

Van’da Ramazan Bayramı sürecinde hizmet verecek olan fırınların listesi paylaşıldı.

1 hafta önce Siyaset

Ak Parti Van İl Başkanlığı'nın bayramlaşma programı belli oldu.

1 hafta önce Gündem

İş insanı ve Van OSB eski başkanı Şemsettin Bozkurt, Ramazan Bayramı nedeniyle anlamlı bir paylaşım yaptı. İşte o paylaşım...

1 hafta önce Gündem

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

1 hafta önce Siyaset

Van Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Zeydan, yerel seçim ile ilgili ilk kapsamlı değerlendirmesini paylaştı.

1 hafta önce Van

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Van Büyükşehir Belediye başkanı olarak seçilen Abdullah Zeydan Abdullah Zeydan ve Eş başkanı olarak belirlenen Neslihan Şedal ile birlikte dün Van Adliyesi’nde mazbatasını alarak görevlerine başladı. Abdullah Zeydan’ın başkanlık koltuğuna oturmasıyla Van Büyükşehir Belediyesi’nin üst yönetiminde ilk görevden alma ve değişikliklerde gerçekleşti.

1 hafta önce Van

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığı Mart ayına ilişkin Trafik İstatistik Bülteni’ni açıkladı. İşte Van’ın 3 aylık trafik kazası bilançosu…

1 hafta önce Van

31 Mart’ta Van Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmesine rağmen İl Seçim Kurulu’nun engeline takılan, mazbatası verilmeyen Abdullah Zeydan, önceki gün kararı verilen mazbatasını dün itibariyle aldı. Eş başkanı olarak belirlenen Neslihan Şedal ile birlikte dün Van Adliyesi’nde YSK’nın yeniden iade kararı verdiği mazbatasını alan Zeydan, aynı gün içinde Van Büyükşehir Belediyesine de giderek göreve başladı.

1 hafta önce Siyaset

Van Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Abdullah Zeydan'nın mazbatasının Van İl Seçim Kurulu tarafından AK Parti adayı olan Abdulahat Arvas'a verilmesi kararı sonrası siyasi krize neden olmuştu. DEM Parti, Van İl Seçim Kurulu’nun aldığı kararın iptali için YSK’ya başvurmuş ve YSK mazbatayı yeniden Abdullah Zeydan’a vermişti. Mazbatasını alan Abdullah Zeydan başkanlık görevine başlamasının ardından Zeydan’a verilen mazbata il ilgili flaş bir gelişme yaşandı.