Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi İpekyolu Belediye Başkan Adayı Mehmet Bilici, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi. Başkan Adayı Bilici, “Kevenli Mahallesi sakinlerinin misafiri olduk. Dertleri çok, sıkıntıları çok fazla özellikle çevre yolu ve 18. madde mağduru edilmişler. İnşallah görevi devraldığımızda tüm sorunları ile yakinen ilgileneceğim” dedi.

Yerel seçimlere sayılı günler kala Yeniden Refah Partisi İpekyolu Belediye Başkan Adayı Mehmet Bilici, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bilici, halkın sorunlarını dinlemek ve çözüm önerileri sunmak için Kevenli Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Toplantıda, mahalle sakinlerinin karşılaştığı sorunları yerinde gözlemleyen ve onları dinleyen Bilici, çevre yolu ve 18. madde nedeniyle mağdur edilmiş olan insanların sıkıntılarını özellikle vurguladı.

Başkan Adayı Bilici, Kevenli Mahallesi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Bugün burada sizlerin misafiri olduk ve dertlerinizi dinlemek için geldik. Gördüğümüz kadarıyla sorunlarınız oldukça fazla. Özellikle çevre yolu ve 18. madde mağduriyeti sizi ciddi şekilde etkilemiş durumda. Ancak endişelenmeyin, bu sorunları çözmek için buradayız ve göreve geldiğimizde hepsiyle yakından ilgileneceğiz.

Mehmet Bilici, Kevenli Mahallesi sakinlerinin sorunlarına çözüm üretme ve onların yaşam kalitesini artırma sözü verdi. Seçimlere sayılı günler kala halkın taleplerini dikkate alarak çalışmalarını sürdüren Bilici, göreve geldiğinde tüm sorunlarla yakından ilgileneceğini vurguladı. Kevenli Mahallesi sakinleri ise Başkan Adayı Bilici'nin samimi yaklaşımından memnuniyetlerini dile getirerek, umutlarını ve beklentilerini dile getirdi.

Editör: Editör Editör