GÜNCEL VAN - 14 Mayıs'ta yapılacak 28. Dönem Milletvekiliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi partilerin seçim çalışmaları, mitingleri ve ziyaretleri devam ediyor.

Van bir yandan siyasi liderlere ev sahipliği yaparken diğer yandan milletvekili adaylarının ziyaretleriyle seçimi en sıcak yaşayan kentlernde bir tanesi. İşte o sisyasi isimlerden bir tanesi olan Ak Parti'nin Van Milletvekili birinci sıra Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk, ziyaretler ve halk buluşmalarını sürdürüyor.

Önceki gün Tuşba İlçesi Beyüzümü Mahallesinde kanaat önderleri ve mahaleliyle bir araya gelen Burhan Kayatürk, dün de Edremit Sürekli Eğitim Merkezi'nin açılışına katıldı. Kayatürk, bugün ise; Safa Vakfı ve Verenel Derneği'ni ziyaret etti, İskele Öğretmen Evi’nde YİBO Mezunları Derneği'nin kahvaltı programına katılarak öğretmenlerin dilek ve taleplerini dinledi.

Burhan Kayatürk daha sonra Edremit İlçesindeki Galericiler Sitesini ziyaret etti. Site esnafı ile bir araya gelen Kayatürk sorunları dinledi ve tek tek not etti. Toplantı boyunca esnafın sorunları not eden ve yerinde çözümler açısından ilgili kurum kuruluşlara sorunları ileten Kayatürk'e site esnafı da desteklerini iletti.

Editör: Haber Merkezi