Gıda sektöründe dinamik ve yenilikçi vizyonuyla kısa zamanda hızla büyüyen Bursa Kebap Evi, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor.

Van’ın gözde yerlerinden, İpekyolu Bulvarı’nda yer alan şubesinde her zevke hitap eden geniş menüsüyle müşterilerini ağırlayacak olan marka; eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Menüsünde İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte, Tavuk Şiş, Adana, Karışık İstanbul Kebabı gibi ana yemeklere yer veren marka; Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası, Kozahan Türk Kahvesi ve tatlı çeşitleriyle oldukça zengin ürün çeşitliliğine sahip.

İpekyolu üzerinde açılışı yapılan Bursa Kebap Evi ikinci Şubenin açılışına İş İnsanı Zahir Kandaşoğlu, TÜRSAB Bölge Başkanı Cevdet Özgökçe ve çok sayıda iş insanı ve kurum temsilcisi katıldı.

Açılış kurdelesini kesen Zahir Kandaşoğlu, Van’ın artık marka değeri olan yatırımlara ihtiyacı olduğunu belirterek, kente Bursa Kebap Evi’ni getiren yatırımcılara teşekkür etti.

Açılışta konuşan işletme sahibi Murat Özkaya şunları söyledi:

Van’da ikinci şubenin açılış heyecanını yaşıyorum. Van AVM’de bazı yemek türleri olmadığı için ikinci şubeyi açtık. Bursa’ya özgü bütün yemek türlerini bu şubemizde mevcut. Lezzet konusunda iddalı bir firmayız. Toplamda 120 şube ile hizmet vermekteyiz. Van’da 2’nci Türkiye’de ise 120’nci şubesini açtığımız Bursa Kebap Evini açılışını mutluğunu yaşıyoruz. Bütün vanlı hemşerilerimi bekliyoruz.

Açılış verilen ikramlarla son buldu.

Editör: Editör Editör