Van’ın yetiştirdiği önemli iş insanlarından biri olan Gökhan Bayramoğlu'nun Vanspor’a Başkan adaylığı için ismi geçmeye başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig’de mücadele eden ve 2023-2024 sezonunu Play-off yarı final maçında 1461 Trabzonspor’a yenilerek 1. Lig umutlarını önümüzdeki sezona bırakan Vanspor’da kongre heyecanı sürüyor.  

Gelecek sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek Vanspor’da 14-21 Haziran tarihlerinde yapılacak olağan genel kurul öncesinde kimin veya kimlerin aday olacağı ise merakla bekleniyor. Kongreye ramak kala flaş bir isim daha aday olacağı kulislere bomba gibi düştü. Şimdiye kadar mevcut başkan adayı Feyat Kıyak’ın aday olmayacağı açıklamasından sonra Erol Temel ve Gökhan Hanoğlu adaylıklarını açıklamıştı.

14 Haziran'da kongreye gidecek olan Vanspor FK, kongreye sayılı günler kala Etkinliksen Sendikası Doğu Anadolu Bölge Başkanı ve Eski Vanspor yöneticisi Gökhan Bayramoğlu’nun başkan adayı olacağı konuşuluyor.

Başkan Feyat Kıyak'ın aday olmayacağı kongrede Van Spor'un eski başkan yardımcısı Gökhan Bayramoğlu'nun aday olacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Editör: Editör Editör